Aquesta pàgina web utilitza galetes pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i analitzar els hàbits de navegació de l'usuari. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Podeu obtenir més informació visitant la nostra Política de privacitat

EQUIP

 

La nostra empresa aposta per una gestió moderna i amb visió de futur, utilitzant els coneixements i l'experiència adquirits durant els 15 anys d'història.

Director General de COMPARFARM

Xavier Canal 

678 55 39 75

 

 

 EQUIP COMERCIAL 

Cerca aquí al teu venedor.
Si tens algun dubte truca'ns al 93 741 49 58

 

                                                                                                                                          

        Maica Rivero                                                         Carles Vila                                                                                                                 609 365 383                                                                          609 392 163

maica.rivero@comparfarm.cat                                                                     carles.vila@comparfarm.cat                                                      

 

 

                                                                                                                                          

        Victor Ortega                                                     Julio Palasi                                                       Eli Dominguez 

             692 575 303                                                                         610 690 215                                                                           670 341 364

victor.ortega@comparfarm.cat                                                                     julio.palasi@comparfarm.cat                                                 eli.dominguez@comparfarm.cat

 

 

                                                                                                                                          

      Meritxell Delarco                                                                                                     

             661 648 672                                                                                                                                                    

meritxell.delarco@comparfarm.cat